Motoroom Logo

MOTOROOM powstało z pasji do jednośladów.

2011 będąc liderem sprzedaży marki Piaggio, Vespa, wkradliśmy się w serca miłośników skuterów. Od 5 lat budujemy swoją pozycję na rynku Warszawskim. Równocześnie rozwijamy swoją działalność pozyskując nowych dostawców. W 2014 rozpoczęliśmy sprzedaż skuterów Peugeot Dzięki tej współpracy udało nam się poszerzyć nasze możliwości w oferowaniu produktów najwyższej jakości jak skuter Peugeot Django czy skuter Vespa Primavera . W naszym punkcie przy ulicy Towarowa 33 znajdziecie Państwo pełną paletę usług oraz produktów, które w pełni usatysfakcjonują nawet najwybredniejsze i najskrytsze marzenia. Jesteśmy jedynym punktem w warszawie, który pełni role butic scooters. U nas znajdą Państwo wszystkie modele europejskich skuterów oraz akcesoria do nich. Pomożemy w wyborze odpowiedniego tuningu, który poprawi wygląd oraz osiągi. A wszystko to w klimatycznej atmosferze, woni palonej kawy. Na miejscu dopasujemy kask oraz odzież do wymarzonego jednośladu. Nasz aftersales spełnia wszystkie normy oraz kryteria związane z wymogami producenta. Jako jedyny dealer jednośladów w warszawie posiadamy własną likwidację szkód komunikacyjnych. Nasz wykwalifikowany personel w pełni poświęci się w rozpieszczaniu Państwa potrzeb w zakresie obsługi serwisu mechanicznego oraz napraw lakierniczych. W bieżącym 2016 roku udało nam się rozszerzyć ofertę o moto detailing, scooters detailing. Nasze stanowiska spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości powietrza i wilgotności. Dzięki temu powłoki są dużo trwalsze i osiągamy lepsze rezultaty w otrzymaniu oczekiwanych efektów. Skutery warszawa to właśnie my, do zobaczenia.

© MOTOROOM, ul. Towarowa 33, 00-869 Warszawa | tel. 22 631 10 12 | e-mail: info@motoroom.pl | godz. otw.: pon-pt. 11-18, sobota 12-14.      
Salon skuterów i motocykli tel. 22 631 10 12 | Serwis mechaniczny skuterów i motocykli tel. 22 631 76 58 | Serwis lakierniczy skuterów i motocykli tel. 22 631 76 58